Laboratóriumi alapanyagok és eszközök beszerzése
Buyer: Széchenyi István Egyetem
- Published
- 27 June 2025
- Submission deadline
- 29 July 2025, 13:00
- Place of performance
- Mosonmagyaróvár, HU221
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00415990-2025
- Reference
- 7f9c62cc-fbeb-4a4d-bc21-fac575bb187d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24300000Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos
Description
Adásvételi keretszerződés a Széchenyi István Egyetem által elnyert 2024-1.1.1-KKV_FÓKUSZ-2024-00069 azonosítószámú pályázati projekt keretében a projekt megvalósításához szükséges alapanyagok és eszközök beszerzésére. Ajánlatkérő a laboratóriumában végzendő, kutatási és fejlesztési tevékenységének ellátására kíván laboratóriumtechnológiai alapanyagokat és eszközöket beszerezni keretszerződés keretében a szerződés időtartama alatt, legfeljebb a rendelkezésre álló keretösszeg (nettó 23.622.048,- Ft + ÁFA) erejéig. A nyertes ajánlattevő feladata az ajánlatában megajánlott új alapanyagok és eszközök beszerzése és helyszínre szállítása az egyedi megrendelésekben foglaltaknak megfelelően. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Irányadó továbbá: a) A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és az egyéb közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jelle…
Award criteria
- Price — Nettó összesen ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00415990-2025 · 27 June 2025
- OJS · 121/2025 · 27 June 2025