Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Lady Rosetta
Buyer: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Published
- 25 March 2025
- Place of performance
- PL715
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00191657-2025
- Reference
- a48e650d-bf1f-4420-bb84-ac590bcfd423
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03212100Patatas
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego będzie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Zakup i dostawa sadzeniaków Lady Rosetta”, znak sprawy 1/RZD-ZP/2025, ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 9642-2025 z dnia 7 stycznia 2025 roku, nie została złożona żadna oferta dla: • zadania nr 1 – Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Lady Rosetta, 2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sadzeniaków odmiany Lady Rosetta: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość 1. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Lady Rosetta Tony 23,75 Kod CPV: 03212100-1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia oraz w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do niniejszego zaproszenia.
Award criteria
- Price — Cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| AGRIANA SP Z O.O. | 63,341 zł | — |
Official publications
- TED · 00191657-2025 · 25 March 2025
- OJS · 59/2025 · 25 March 2025
Other tenders from Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
- Sukcesywne dostawy papieru toaletowego, ręczników papierowych, środków myjących i dezynfekujących wraz z najmem podajników i dozowników
- Dostawa maszyn
- Zakup i dostawa kolejnych środków w 2026 roku
- Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów do budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
- Zakup i dostawa następnych środków w 2026 roku
- Zakup i dostawa pierwszych środków w 2026 roku
- Zakup i dostawa dodatkowych nawozów
- Zakup i dostawa opryskiwacza samojezdnego
- Zakup i dostawa nawozu biologicznego