Különféle élelmiszerek beszerzése 2026. évre
Buyer: Sarkad Város Önkormányzatának Közétkeztetési Intézménye
- Published
- 23 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 10:00
- Estimated value
- 204,000,000 Ft
- Place of performance
- Sarkad, HU332
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00699237-2025
- Reference
- 3f36e6e4-16cb-48ea-8bf7-2b8e32c3668e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Különféle élelmiszerek beszerzése és szállítása 2024. évre az alábbiak szerint: 1. rész: Sertéshúsok 15.500 kg, 17 tétel 2. rész: Marhahúsok 2.300 kg, 8 tétel 3. rész: Előhűtött baromfihúsok 11.000 kg, 14 tétel 4. rész: Fagyasztott húsok 2.100 kg, 18 tétel 5. rész: Mirelit termékek 39.800 kg, 85 tétel 6. rész: Húskészítmények 7.300 kg, 59 tétel 7. rész: Tej, tejtermékek 34.800 liter, 4.300 kg, 58.100 db, 98 tétel 8. rész: Kenyerek 18.500 kg, 50 db, 10 tétel 9. rész: Péksütemények 116.200 db, 80 tétel 10. rész: Friss zöldség, gyümölcs 63.600 kg, 4.420 db, 8.400 csomó, 3.380 fej, 86 tétel 11. rész: Étkezési tojás 48.500 db 1 tétel 12. rész: Napraforgó étolaj 8.000 liter, 4 tétel 13. rész: Konzervek, befőttek 15.200 db, 68 tétel 14. rész: Fűszerek, vegyes élelmiszerek 24.830 kg, 29.270 db, 129 tétel 15. rész: Száraztészták 6.000 kg, 33 tétel Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlattételi felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében tör…
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sertéshúsok | 15113000 Carne de cerdo | 22,100,000 Ft |
| 2 | Marhahúsok | 15111100 Carne de vaca | 8,200,000 Ft |
| 3 | Előhűtött baromfihúsok | 15112000 Aves de corral | 11,300,000 Ft |
| 4 | Fagyasztott húsok | 15110000 Carne | 2,700,000 Ft |
| 5 | Mirelit termékek | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | 28,170,000 Ft |
| 6 | Húskészítmények | 15131700 Preparaciones a base de carne | 14,260,000 Ft |
| 7 | Tej, tejtermékek | 15500000 Productos lácteos | 33,000,000 Ft |
| 8 | Kenyerek | 15811100 Pan | 7,300,000 Ft |
| 9 | Péksütemények | 15811000 Productos a base de pan | 8,700,000 Ft |
| 10 | Friss zöldség, gyümölcs | 03200000 Cereales, patatas, hortalizas, frutas y frutos de cáscara | 25,800,000 Ft |
| 11 | Étkezési tojás | 03142500 Huevos | 2,900,000 Ft |
| 12 | Napraforgó étolaj | 15411100 Aceites vegetales | 5,620,000 Ft |
| 13 | Konzervek, befőttek | 15897200 Productos enlatados | 11,100,000 Ft |
| 14 | Fűszerek, vegyes élelmiszerek | 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos | 18,450,000 Ft |
| 15 | Száraztészták | 15851100 Pastas alimenticias sin cocer | 4,400,000 Ft |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati ár
Official publications
- TED · 00699237-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025
Other tenders from Sarkad Város Önkormányzatának Közétkeztetési Intézménye