Kriptografinių saugumo įrenginių ir modulių pirkimas (PPR-977) (seno CVP IS Nr. 748642)
Buyer: Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
- Published
- 4 March 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00140505-2025
- Reference
- 326e6c01-b98a-45cd-9c99-d610a9a1cda7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48800000Sistemas y servidores de información
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-28 paskelbto pirkimo Nr. 748642 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda:https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/792658?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB ATEA | €183,952 | — |
Official publications
- TED · 00140505-2025 · 4 March 2025
- OJS · 44/2025 · 4 March 2025
Other tenders from Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos