Kraujo paėmimo sistema (7913)
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 14 March 2025
- Estimated value
- €440,600
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00167103-2025
- Reference
- 53b5b410-9127-43da-95fa-0b33ec3d429e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33192500Tubos de ensayo
- 33141320Agujas para uso médico
- 33140000Material médico fungible
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 20224-11-22 paskelbto pirkimo Nr. 746392 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP SI, tiesioginė nuoroda https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/712511-2024. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — pasiūlymo kaina
- Quality — techninių parametrų charakteristikos
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Multilabo" | €349,985 | — |
Official publications
- TED · 00167103-2025 · 14 March 2025
- OJS · 52/2025 · 14 March 2025
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas