Kötszerek beszerzése az SZTE SZAKK részére
Buyer: Szegedi Tudományegyetem
- Published
- 14 May 2024
- Submission deadline
- 13 June 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00283213-2024
- Reference
- 922a97d8-60ca-459c-acfc-4026416ae0e9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
A Szegedi Tudományegyetem mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos, Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárást kíván lefolytatni „Kötszerek beszerzése az SZTE SZAKK részére” megnevezéssel, Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a keretösszeg megadásával a hirdetményben megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus 40 tételből, azonban belül altételekből áll, összesen 4 672 810 db termék beszerzésére irányul 278 043 434,- Ft Keretösszegben. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től.
Award criteria
- Quality — Ellátás lefedettsége (megajánlott tételek száma)
- Price — Keretösszeg
Official publications
- TED · 00283213-2024 · 14 May 2024
- OJS · 93/2024 · 14 May 2024