Koopovereenkomst Patrouillemotorfietsen KMar
Buyer: Ministerie van Defensie
- Published
- 17 July 2025
- Estimated value
- €16,542,284
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00467758-2025
- Reference
- c4288ec1-3a45-48e0-80ff-ed518f3114e6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34410000Motocicletas
Description
Deze aankondiging betreft de aankondiging van de gegunde opdracht voor het leveren van patrouillemotorfietsen voor de Koninklijke Marechausee (KMar). Het ministerie van Defensie heeft de overeenkomst voor deze levering gesloten met BMW Motorrad. Het betreft de levering van 184 patrouillemotorfietsen met als optie om additioneel 150 motorfietsen af te nemen (indien van deze optie gebruik wordt gemaakt, dienen deze motorfietsen te worden afgenomen voor 01 januari 2030). Bij de overeenkomst zit tevens inbegrepen het leveren van documentatie en het verzorgen van opleidingen. Op 21 januari 2022 heeft het ministerie van Defensie een marktconsultatie gepubliceerd op TenderNed (met TenderNed-kenmerk 345426) voor de levering en het onderhoud van patrouillemotorfietsen voor de KMar. Hierin is het Programma van Eisen gedeeld met de markt. Uit de verstrekte informatie, van de aan de marktconsultatie deelgenomen partijen, heeft het ministerie van Defensie geconcludeerd dat enkel motorfietsen van het merk BMW kunnen voldoen aan de technische eisen en dat enkel met deze motorfietsen de hoofdtaken van de Koninklijke Marechaussee (zoals genoemd in het Programma van Eisen) uitgevoerd kunnen worden.…
Award criteria
- Quality — BMW Motorrad is de enige die motorfietsen kan leveren volgens het PvE, zoals uitgelegd in de beschrijving van deze publicatie.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| BMW Motorrad | €16,542,284 | — |
Official publications
- TED · 00467758-2025 · 17 July 2025
- OJS · 135/2025 · 17 July 2025