Könyvvizsgálói feladatok ellátása 2025-2026.
Buyer: MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 15 May 2025
- Estimated value
- 295,050,000 Ft
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00312658-2025
- Reference
- 67fe39ea-3cf3-40ae-b327-5749f6c5f15d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
Könyvvizsgálói feladatok ellátása az MFB Zrt. részére a 2025., 2026. üzleti évek vonatkozásában, megbízási szerződés keretében. 1.A Bank 2025. december 31-ével és 2026. december 31-ével végződő üzleti évekre vonatkozó a magyar számviteli törvény előírásaival összhangban, az IFRS-ek szerint elkészített egyedi éves beszámolóinak, üzleti jelentéseinek könyvvizsgálata és azokról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása, amely magában foglalja az Európai Értékpapír-piaci Hatóság (ESMA) által kidolgozott egységes elektronikus beszámolási formátumra (a továbbiakban: ESEF) vonatkozó vizsgálatokat is. A Bank számviteli politikáinak, valós értékelési, fedezetértékelési, ügyletminősítési, értékvesztési és céltartalékképzési szabályzatainak, azok módosításainak felülvizsgálata és azokról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása. 2.A Bank 2025. december 31-ével és 2026. december 31-ével végződő üzleti évekre vonatkozó, az IFRS-ek szerint elkészített konszolidált pénzügyi kimutatásainak, konszolidált üzleti jelentéseinek könyvvizsgálata és azokról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása, amely magában foglalja az Európai Értékpapír-piaci Hatóság (ESMA) által kidolgozott egységes elektronikus beszámolási formá…
Award criteria
- Quality — 3. Az ajánlati felhívás BT-24 pont 10. alpontjában rögzített tanácsadási tevékenység során feltett számviteli/pénzügyi kérdésekre történő válaszadás vállalt időtartama (óra)
- Price — 1. Ajánlati ár nettó összege (HUF)
- Price — 2. A szakértői óradíj nettó összege (HUF/óra /fő)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Mazars Könyvszakértő és Tanácsadói Korlátolt Felelősségű Társaság | 288,000,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00312658-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025
Other tenders from MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Médiaügynökségi feladatok ellátása az MFB-nek(373)
- Core switch beszerzése
- Vezető tisztségviselők felelősségbiztosítása 2025
- Vezető tisztségviselők felelősségbiztosítása 2026
- Komplex bankári biztosítás az MFB Zrt. részére
- Diákmunkaerő biztosítása az MFB Zrt. részére (719)
- Vmware licenc gyártói követés
- MFB Pontok kial., üzemeltetése, közv. szolg. nyújt
- Core switch beszerzése
- MFB Pontok kial. és pénz. közv.-i szolg. nyújtása