Könyvvizsgálói feladatok ellátása 2024.
Buyer: MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 17 May 2024
- Estimated value
- 111,000,000 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00291951-2024
- Reference
- 2fd3e1b9-4426-4aaf-87b8-f1e0161d426e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
Könyvvizsgálói feladatok ellátása az MFB Zrt. részére a 2024. üzleti év vonatkozásában, megbízási szerződés keretében. 1. A Bank 2024. december 31-ével végződő üzleti év vonatkozó a magyar számviteli törvény előírásaival összhangban, az IFRS-ek szerint elkészített egyedi éves beszámolójának, üzleti jelentésének könyvvizsgálata és arról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása, amely magában foglalja az Európai Értékpapír-piaci Hatóság (ESMA) által kidolgozott egységes elektronikus beszámolási formátumra (a továbbiakban: ESEF) vonatkozó vizsgálatot is. A Bank számviteli politikáinak, valós értékelési, fedezetértékelési, ügyletminősítési, értékvesztési és céltartalékképzési szabályzatainak, azok módosításainak felülvizsgálata és azokról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása. 2. A Bank 2024. december 31-ével végződő üzleti év vonatkozó, az IFRS-ek szerint elkészített konszolidált pénzügyi kimutatásainak, konszolidált üzleti jelentésének könyvvizsgálata és arról könyvvizsgálói jelentés kibocsátása, amely magában foglalja az Európai Értékpapír-piaci Hatóság (ESMA) által kidolgozott egységes elektronikus beszámolási formátumra (a továbbiakban: ESEF) vonatkozó vizsgálatot is. Ezen konszolidált…
Award criteria
- Quality — 3. Az ajánlati felhívás BT-24 pont 8. alpontjában rögzített tanácsadási tevékenység során feltett számviteli/pénzügyi kérdésekre történő válaszadás vállalt időtartama (óra)
- Quality — 4. A könyvvizsgálat elvégzéséért személyében felelős kamarai tag könyvvizsgáló szakember helyettesítésére delegálható könyvvizsgáló szakemberek száma (fő)
- Quality — 5. A könyvvizsgálati munkaprogram kidolgozottsága
- Price — 1. Ajánlati ár nettó összege (HUF)
- Price — 2. A szakértői óradíj nettó összege (HUF/óra/fő))
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Mazars Könyvszakértő és Tanácsadói Korlátolt Felelősségű Társaság | 123,000,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00291951-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024
Other tenders from MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- MFB Pont Plusz vállalati hálózat kialakítása
- Könyvvizsgálói feladatok ellátása 2024.
- Portfólió rendsz. és EU-s alrendsz.-ei továbbfejl.
- Portfólió rendsz. és EU-s alrendsz.-ei továbbfejl.
- Követeléskezelő rendszer támogatása és fejlesztése
- MFB Pont Plusz lakossági hálózat kialakítása
- Egészségbiztosítás 2024
- MFB Pont Plusz lakossági hálózat kialakítása
- Komplex bankári biztosítás az MFB Zrt. részére
- MFB Pont Plusz lakossági hálózat kialakítása