Könyvek, egyéb kiadványok nyomdai előállítása
Buyer: Mathias Corvinus Collegium Alapítvány
- Published
- 9 October 2025
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00663108-2025
- Reference
- bf7bf7aa-e80f-4e91-9074-9ab5acc25fb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79810000Servicios de impresión
Description
Dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása ISBN-számmal ellátott könyvek, illetve könyvek és egyéb kiadványok nyomdai előállítása tárgyában. Ajánlatkérő 2 termékkategóriát hoz létre az alábbiak szerint: 1. MCC Press Kft. részére beszerzendő könyvek: „ISBN-számmal ellátott könyvek nyomdai előállítása” 2. MCC Alapítvány részére beszerzendő könyvek: „Könyvek, egyéb kiadványok nyomdai előállítása” Az egyes termékkategóriákat érintő fő műszaki paramétereket Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentáció részét képező tájékoztató jellegű műszaki leírásban rögzíti. Jelen dinamikus beszerzési rendszer (a továbbiakban: DBR) felállítására irányuló beszerzési igény célja a DBR nyújtotta lehetőségek kihasználása a nyomdai szolgáltatások (könyvnyomtatás és egyéb kiadványok nyomdai előállítása) megrendelése területén. Az ekként felállításra kerülő DBR érvényességi ideje 2026. január 30. határozott időtartam. Az ajánlati felhívás II.2.4) pontjában (BT-24) meghatározott feladatok főbb, részletes leírását, minőségi követelményeket az ajánlattételi szakaszokban kiadott Közbeszerzési Dokumentumok részét képező „Műszaki leírás” fogja tartalmazni. Nyertes ajánlattevő feladata nyomdai kivitelezési szolgá…
Award criteria
- Price — Ajánlati ár
Official publications
- TED · 00663108-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025
Other tenders from Mathias Corvinus Collegium Alapítvány
- Könyvek, egyéb kiadványok nyomdai előállítása
- Logózott, egyedi promóciós termékek gyártása
- Karbantartási szolgáltatás (Veszprém)
- Karbantartási szolgáltatás (Veszprém 2025)
- Karbantartási szolgáltatás (Budapest)
- Karbantartási szolgáltatás (Budapest)
- Könyvek, egyéb kiadványok nyomdai előállítása
- Logózott, egyedi promóciós termékek gyártása
- Karbantartási szolgáltatás (Veszprém)
- Buszok eseti bérlése 2025.