Komunalni linijski prijevoz putnika na području grada Slavonskog Broda
Buyer: GRAD SLAVONSKI BROD
- Published
- 7 May 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 09:00
- Estimated value
- €3,380,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00268569-2024
- Reference
- e0688d8b-1f56-4dfe-8933-9210d023e543
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60112000Servicios de transporte por la vía pública
Description
Predmet nabave je: ˝Komunalni javni linijski prijevoz putnika na području grada Slavonskog Broda˝ sukladno troškovniku s tehničkom specifikacijom koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao jedan od kriterija odredio prosječnu starosti vozila. S obzirom na ozbiljnost i vrijednost usluge koji su predmet ovog postupka javne nabave, te radi osiguravanja učinkovitosti…
Official publications
- TED · 00268569-2024 · 7 May 2024
- OJS · 89/2024 · 7 May 2024