"Комплексно почистване на обекти на ДП РВД"
Buyer: ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 31 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 846,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00789630-2024
- Reference
- 6bcdd3c5-2604-49ee-9e7e-d243227f3b54
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Настоящата обществена поръчка има за цел извършване на дейности по комплексно почистване на обекти на ДП РВД. Същата е разделена на четири обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Варна и ТРЛК "Върбица“; - Обособена позиция № 2 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Бургас“; - Обособена позиция № 3 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Пловдив“; - Обособена позиция № 4 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Горна Оряховица“. Техническите изисквания, количествените спецификации на площите, подлежащи на почистване, видовете дейности и тяхната честота за всяка обособена позиция, са описани в приложения към техническата спецификация.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Варна и ТРЛК „Върбица“ | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | 288,000 лв. |
| 2 | „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Бургас“ | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | 288,000 лв. |
| 3 | „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Пловдив" | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | 126,000 лв. |
| 4 | „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Горна Оряховица“ | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | 144,000 лв. |
Award criteria
- Price — На първо място се класира участникът, който е предложил най-ниска обща максимална цена за изпълнение на поръчката за срок от 36 (тридесет и шест) месеца в лева без ДДС (съгласно т. 1 от ценовото…
Official publications
- TED · 00789630-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024
Other tenders from ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
- Достъп и пренос на електрическа енергия през електроразпределителната мрежа за обекти на ДП РВД
- Застраховка за отговорността на ДП РВД за причинени на трети лица вреди, произтичащи от дейността на предприятието в качеството му на…
- Ремонт на външна метална покривна конструкция на атриум в ЕЦ за УВД
- Проектиране във връзка с фасадна обшивка и топлоизолационна система на ТРЛК Черни Връх
- Доставка на природен газ за ЕЦ за УВД
- "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ Банско"
- "Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД"
- Обновяване на софтуера и хардуера за EBI системата в ЕЦ за УВД
- Ремонт на фасадна облицовка в ЕЦ за УВД
- Подмяна на съдове под налягане