El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Комплексно почистване на обекти на ДП РВД“

Buyer: ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП

Published
26 September 2024
Submission deadline
28 October 2024, 23:59
Estimated value
846,000 лв.
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00579836-2024
Reference
962b70bc-f7c2-43a9-aff7-90a8cfbf9938
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка има за цел извършване на дейности по комплексно почистване на обекти на ДП РВД. Същата е разделена на четири обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Варна и ТРЛК "Върбица“; - Обособена позиция № 2 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Бургас“; - Обособена позиция № 3 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Пловдив“; - Обособена позиция № 4 - „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Горна Оряховица“. Техническите изисквания, количествените спецификации на площите, подлежащи на почистване, видовете дейности и тяхната честота за всяка обособена позиция, са описани в приложения към техническата спецификация.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Варна и ТРЛК „Върбица“
BG331
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza 288,000 лв.
2 „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Бургас“
BG341
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza 288,000 лв.
3 „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Пловдив“
BG421
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza 126,000 лв.
4 „Комплексно почистване на обекти на ЛЦ за ОВД Горна Оряховица“
BG321
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza 144,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП