Kolektivno nezgodno zavarovanje (za obdobje štirih let)
Buyer: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA javni zavod, Ljubljana
- Published
- 11 March 2024
- Submission deadline
- 16 April 2024, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00145837-2024
- Reference
- 095b1411-a199-4b65-9188-90d62d09a68a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66512000Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad
Description
Predmet javnega naročila je kolektivno nezgodno zavarovanje zaposlenih za obdobje štirih let.
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe, ob uporabi merila »najnižja cena«. Ponudba z najnižjo vrednostjo skupne mesečne premije nezgodnega zavarovanja na osebo…
Official publications
- TED · 00145837-2024 · 11 March 2024
- OJS · 50/2024 · 11 March 2024
Other tenders from RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA javni zavod, Ljubljana
- Prenova poslovno informacijskega sistema RTV Slovenija
- Prenova poslovno informacijskega sistema RTV Slovenija
- Nakup, namestitev in prilagoditev razpoznavalnika slovenskega govora
- Nakup tehnološke računalniške opreme (po sklopih)
- Nakup glavne A/V/DATA matrice
- Nakup, namestitev in prilagoditev razpoznavalnika slovenskega govora
- Nakup, namestitev in prilagoditev razpoznavalnika slovenskega govora
- Prenova poslovno informacijskega sistema RTV Slovenija
- Nakup tehnološke računalniške opreme (po sklopih)
- Prenova poslovno informacijskega sistema RTV Slovenija