Klaipėdos miesto parkų, skverų, žaliųjų plotų želdinimo, aplinkotvarkos ir priežiūros paslaugos (seno CVP IS Nr. 744912)
Buyer: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
- Published
- 15 May 2025
- Estimated value
- €2,975,207
- Place of performance
- LT023
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00313602-2025
- Reference
- 5044cae6-3dd7-4f61-aad1-e80eade5ea07
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98350000Servicios de instalaciones municipales
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-31 paskelbto pirkimo Nr. 744912 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=744912 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Klaipėdos miesto šiaurinės dalies parkų, skverų, žaliųjų plotų želdinimo, aplinkotvarkos ir priežiūros paslaugos | 98350000 Servicios de instalaciones municipales | €2,975,207 |
| 2 | Klaipėdos miesto pietinės dalies parkų, skverų, žaliųjų plotų želdinimo, aplinkotvarkos ir priežiūros paslaugos | 98350000 Servicios de instalaciones municipales | €2,975,207 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
- Quality — Robotizacija
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Ekonovus | €1,570,248 | — |
| UAB "Klaipėdos želdiniai" | €1,404,959 | — |
Official publications
- TED · 00313602-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025
Other tenders from Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
- Sporto paskirties pastato (ledo arenos) Paryžiaus Komunos g. 5, Klaipėda, statybos darbai su darbo projekto parengimu.
- Viešųjų erdvių sutvarkymo techninių darbo projektų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos
- Klaipėdos miesto pietinio pocentrio Stariškių rajone urbanistinės idėjos atviras projekto konkursas (atviras projekto konkursas).
- CPO Elektroninio bilieto įranga Klaipėdos regiono savivaldybėms (Tarptautinės neskelbiamos derybos)
- Viešųjų erdvių sutvarkymo techninių darbo projektų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos
- Grupinio gyvenimo namų, esančių Liubeko g. 23, Klaipėdoje techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
- Viešųjų erdvių mažosios architektūros elementai.
- Administracinės teisės nusižengimų informacinės sistemos techninės priežiūros, aptarnavimo ir prieglobos paslaugos.
- Licencijų ir leidimų informacinės sistemos techninės priežiūros, aptarnavimo ir prieglobos paslaugos
- CPO Elektroninio bilieto įranga Klaipėdos regiono savivaldybėms (Tarptautinės neskelbiamos derybos)