Κιβώτια τοποθέτησης Μονοφασικών και Τριφασικών «Έξυπνων» Μετρητών Χ.Τ.
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 9 July 2024
- Submission deadline
- 10 January 2022, 12:00
- Estimated value
- €11,623,500
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00409557-2024
- Reference
- 79fc504d-f140-438e-b7ac-83a98737e910
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31213100Cajas de distribución
Description
Είδος 1:315.000 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΙΒΩΤΙΑ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΩΝ ΕΞΥΠΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΤΡΗΤΩΝ Χ.Τ. Είδος 2:210.000 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΙΒΩΤΙΑ ΤΡΙΦΑΣΙΚΩΝ ΕΞΥΠΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΤΡΗΤΩΝ Χ.Τ.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1o τμημα: Παράδοση Υλικών Αποθήκες Αττικής (ΔΠΑ & ΔΠΝ) | 31213100 Cajas de distribución | €3,679,830 |
| 2 | 2ο Τμήμα: Παράδοση Υλικών Αποθήκη Θεσ/νικη (ΔΠΜ-Θ) | 31213100 Cajas de distribución | €1,672,650 |
| 3 | 3ο Τμήμα: Παράδοση Υλικών Αποθήκη Πάτρας (ΔΠΠ-Η) | 31213100 Cajas de distribución | — |
| 4 | 4ο Τμήμα: Παράδοση Υλικών Αποθήκες Κεντρικής Ελλάδας (ΔΠΚΕ) | 31213100 Cajas de distribución | €929,880 |
Award criteria
- Price — όχι μονο τιμή περιγράφεται στη διακήρυξη
- Price — όχι μονο τιμή περιγράφεται στη διακήρυξη
- Price — όχι μονο τιμή περιγράφεται στη διακήρυξη
- Price — Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents.
Official publications
- TED · 00409557-2024 · 9 July 2024
- OJS · 132/2024 · 9 July 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΔΠΑΣΕ/405460/2026 «ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΩΝ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ…
- ΔΠΑΣΕ/405460/2026 «ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΩΝ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΕΠΙ ΠΙΣΤΩΣΕΙ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΚΑΡΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΕΔΔΗΕ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΛΥΣΙΜΑΤΟΣ ΙΧΕ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ…
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ ΕΝΟΣ (1) ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΤΡΑΚΤΟΡΑ ΜΕ ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΗ ΦΟΡΤΗΓΙΔΑ, ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΞΗΝΤΑ (60) ΜΗΝΩΝ
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ ΣΑΡΑΝΤΑ ΤΡΙΩΝ (43) ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΞΗΝΤΑ (60) ΜΗΝΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ ΕΙΚΟΣΙ ΔΥO (22) ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΕΝΤΕ (5) ΘΕΣΕΩΝ ΤΥΠΟΥ STATION WAGON ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΞΗΝΤΑ (60) ΜΗΝΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ ΟΚΤΩ (8) ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ PICK UP ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΞΗΝΤΑ (60) ΜΗΝΩΝ
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ ΕΝΕΝΗΝΤΑ ΔΥΟ (92) ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΞΗΝΤΑ (60) ΜΗΝΩΝ