El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Kietasis kuras (seno CVP IS Nr. 745234, tarptautinis pirkimas)

Buyer: Lazdijų rajono savivaldybės administracija

Published
3 April 2025
Estimated value
€197,512
Place of performance
LT021
Procedure
Open procedure
Notice number
00214959-2025
Reference
d1e49be1-07a4-4e7c-a4a6-8a739e2acbbc
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-19 paskelbto pirkimo Nr. 745234 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/789053?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 I pirkimo dalis – medienos pjuvenų granulės
LT021
09111400 Combustibles de madera €197,512
2 II pirkimo dalis – akmens anglys
LT021
09111400 Combustibles de madera €197,512

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB "Grasta" €86,356
UAB "Grasta" €25,201

Official publications

Other tenders from Lazdijų rajono savivaldybės administracija