KIBERNETSKA VARNOST II
Buyer: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- Published
- 17 September 2024
- Submission deadline
- 15 October 2024, 08:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00558179-2024
- Reference
- 69bf3195-67b1-4ce1-8964-64afdd86690b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
KIBERNETSKA VARNOST II
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Storitev licenciranja sistema za upravljanje privilegiranih dostopov | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | — |
| 2 | Storitev vzdrževanja platforme varno upravljanje dostopa | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | — |
| 3 | Storitev licenciranja sistema za nadzor dostopa do omrežja | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | — |
| 4 | Storitev licenciranja sistema za odkrivanje groženj | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | — |
| 5 | Storitve zaščite prometa elektronske pošte | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | — |
Award criteria
- Price — Najnižja skupna cena brez DDV za posamezen sklop
Official publications
- TED · 00558179-2024 · 17 September 2024
- OJS · 181/2024 · 17 September 2024
Other tenders from NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
- Nabava nizko hrupnih laboratorijskih hladilnikov in zamrzovalnikov
- STANDARDI
- STANDARDI
- SKUPNO JAVNO NAROČILO JAVNO NAROČILO ZA ZAGOTAVLJANJE STORITEV FIKSNE IN MOBILNE TELEFONIJE TER PODATKOVNIH POVEZAV
- Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
- Oprema za analitiko ostankov pesticidov in drugih organskih spojin-ponovitev postopka
- Servisiranje laboratorijske opreme
- Dobava osebne varovalne opreme
- Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Maribor