Kiállítás2 – GINOP-7.1.9-17-2018-00024
Buyer: Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
- Published
- 29 April 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00254334-2024
- Reference
- 36b1b2b5-0196-424e-bb2e-54a1d7650fd7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39154000Equipamiento de exposición
Description
A „Hortobágy – Világörökségünk a Puszta” tárgyú projekt [GINOP-7.1.9-17-2018-00024] keretében megújuló létesítményekben kiállítási tartalmak előkészítése, megvalósítása, a kiállítási tárgyak beszerzése és/vagy legyártására, installálása és beüzemelése 3 részben (az ajánlati felhívásban és az Ajánlati dokumentációban rögzített tartalommal).
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Geo-Gráf Grafikai Szolgáltató Kft. | 154,515,262 Ft | — |
Official publications
- TED · 00254334-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024
Other tenders from Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
- Mezőgazdasági fuvarozási szolgáltatások beszerzése
- Biotikai felmérés ROHU00083
- Mezőgazdasági szolgáltatások beszerzése 2025, 2026
- Erdőgazdálkodási szolgáltatások beszerzése 2025
- Biotikai felmérés ROHU00083
- Mezőgazdasági szolgáltatások beszerzése 2025, 2026
- Erdőgazdálkodási szolgáltatások beszerzése 2025
- Lánctalpas kotró beszerzése B
- Erdőgazdálkodási szolgáltatások beszerzése 2025
- Lánctalpas kotró beszerzése B