Kerholan lounas- ja pitopalvelutoiminta
Buyer: Kuntien Hankintapalvelut KuHa Oy
- Published
- 3 July 2025
- Place of performance
- FI197
- Lots
- 1
- Notice number
- 00432998-2025
- Reference
- 6ec54dde-127a-4d6f-8ca0-b1338bf8bfd6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55300000Servicios de restaurante y de suministro de comidas
Description
Nokian kaupungin tilapalvelut ja Kuntien Hankintapalvelut KuHa Oy (myöhemmin "Kilpailuttaja") järjestivät tarjouskilpailun lounasruokailu- ja pitopalvelutoiminnan tuottamisesta (tarjouspyyntö EHSOP365 / Kerholan lounas- ja pitopalvelutoiminta) Nokian kaupungin omistamassa Kerholan kiinteistössä osoitteessa Souranderintie 13, 37100 Nokia 24 kuukauden sopimuskaudeksi sekä optiokausiksi (12 kk + 12 kk + 12 kk). Vapaaehtoisena optiona oli, että palveluntuottaja voi halutessaan harjoittaa tiloissa myös kahviotoimintaa. Hankittavalle palvelulle asetetut vähimmäisvaatimukset oli esitetty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä. Tästä Julkisista hankinnoista ja käyttöoikeussopimuksista annetun lain (1397/2016; jäljempänä "hankintalaki") käyttöoikeussopimuksille asetetun kansallisen kynnysarvon ylittävästä hankinnasta julkaistiin hankintailmoitus HILMA-palvelussa (www.hankintailmoitukset.fi) 12.12.2024. Ilmoituksen mukaisesti Kilpailuttaja pyysi tarjouksia noudattaen avointa menettelyä. Tarjoajilla oli mahdollisuus lähettää tarjouspyyntöä koskevia lisätietokysymyksiä Kilpailuttajalle kirjallisesti Tarjouspalvelu.fi -toimittajaportaalista 8.1.2025 klo 15:00 mennessä. Määräaikaan mennessä ei saap…
Award criteria
- Price — Kokonaishinta
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Brocco Oy | — | — |
Official publications
- TED · 00432998-2025 · 3 July 2025
- OJS · 125/2025 · 3 July 2025