ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ 2024, (ΤΜΗΜΑ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5)
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
- Published
- 29 November 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €241,759
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00731238-2024
- Reference
- ba059564-0f73-4d6f-ae20-c105bf7fd447
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90722000Rehabilitación medioambiental
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο καθαρισμός και η συντήρηση των υδατορεμάτων της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων για την αποκατάσταση της παροχετευτικής τους ικανότητας και την προστασία των πρανών τους σε ασφαλή κατάσταση έναντι πλημμυρικών φαινομένων σε τμήματα στους Δήμους Χανίων, Πλατανιά, Κισσάμου, Αποκορώνου και Σφακίων και Καντάνου-Σελίνου, ως αναλυτικά περιγράφονται στο πλήρες τεύχος της διακήρυξης.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ 2024 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ | 90722000 Rehabilitación medioambiental | €72,782 |
| 2 | ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ 2024 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ | 90722000 Rehabilitación medioambiental | €74,026 |
| 3 | ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ 2024 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ | 90722000 Rehabilitación medioambiental | €32,963 |
| 4 | ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ 2024 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΚΑΙ ΣΦΑΚΙΩΝ | 90722000 Rehabilitación medioambiental | €33,244 |
| 5 | ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ 2024 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΣΕΛΙΝΟΥ | 90722000 Rehabilitación medioambiental | €28,744 |
Official publications
- TED · 00731238-2024 · 29 November 2024
- OJS · 233/2024 · 29 November 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
- ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΡΕΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΩΝ ΑΓΩΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ, ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΙΩΝ
- ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΕΤΕΣ ΣΤΟΝ ΟΔΙΚΟ ΑΞΟΝΑ ΕΛΟΣ - ΣΗΜΑΝΤΗΡΙΑΝΑ ΜΕ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗ ΠΡΟΣ ΠΛΟΚΑΜΙΑΝΑ
- Επείγουσα αποκ. ζημιών Ε.Ο.Δ. Π.Ε. Χανίων από τις φυσικές καταστροφές Φεβρουαρίου 2019 — Υποέργο 36: Εκπόνηση μελετών για την αποκατάσταση…