El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

Katéteres elemző rendszer, spektrofotométer

Buyer: Semmelweis Egyetem

Published
24 March 2025
Place of performance
Budapest, HU110
Procedure
Open procedure
Notice number
00188600-2025
Reference
0aab31f0-2ea9-4e24-b16e-5986a320ece6
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ajánlatkérő RRF-2.3.1-21-2022-00003 azonosító számú, Nemzeti Kadiovaszkuláris Laboratórium tárgyú projektet valósít meg 2022.03.01-2026.02.28. között. A projekt megvalósítása érdekében Ajánlatkérő beszerzést folytat le „Katéteres elemző rendszer, spektrofotométer és hűthető centrifuga beszerzése” tárgyban. - 1. rész Katéteres elemző rendszer munkaállomás és katéteres elemző rendszer katéter - 2. rész Mikrolemez olvasó (spektrofotométer) - 3. rész Univerzális hűthető asztali centrifuga Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban és a jogszabályokban meghatározott feltételeknek megfelelő, érvényesnek minősített ajánlatokat - a legjobb ár-érték arányt megjelenítő szempontok alapján értékeli. Ajánlatkérő nem teszi lehetővé, hogy a szerződés teljesítése érdekében a nyertes ajánlattevő(k) gazdálkodó szervezetet (projekttársaságot) hozzon/hozzanak létre. A megajánlott termék(ek) adatainak pontos megadásával kapcsolatosan Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét a Közbeszerzési Döntőbizottság D.225/9/2009. számú határozatára: „A Döntőbizottság álláspontja szerint egy meghatározott műszaki elvárást tartalmazó ajánlatkérői beszerzési igénynél kizárt annak lehet…

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Katéteres elemző rendszer munkaállomás
Budapest, HU110
33141200 Catéteres
2 Mikrolemez olvasó (spektrofotomáter)
Budapest, HU110
33141200 Catéteres
3 Univerzális hűthető asztali centrifuga
Budapest, HU110
33141200 Catéteres

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
G. Ballagi Tudományos Készülékeket Forgalmazó Kft. 51,545,307 Ft
MDE Orvosbiológiai Kutató Fejlesztő Gyártó Kft. 47,683,820 Ft
RK Tech Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 9,988,000 Ft
VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság 5,238,500 Ft
Bio-Science Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 5,169,528 Ft
TS Labor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 4,681,400 Ft
Amplicon Kft. 3,498,000 Ft
Amplicon Kft. 3,299,000 Ft
Bio-Science Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2,842,977 Ft
TS Labor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2,543,704 Ft

Official publications