Katéteres elemző rendszer, spektrofotométer
Buyer: Semmelweis Egyetem
- Published
- 9 September 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00540419-2024
- Reference
- 0aab31f0-2ea9-4e24-b16e-5986a320ece6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141200Catéteres
Description
Ajánlatkérő RRF-2.3.1-21-2022-00003 azonosító számú, Nemzeti Kadiovaszkuláris Laboratórium tárgyú projektet valósít meg 2022.03.01-2026.02.28. között. A projekt megvalósítása érdekében Ajánlatkérő beszerzést folytat le „Katéteres elemző rendszer, spektrofotométer és hűthető centrifuga beszerzése” tárgyban. - 1. rész Katéteres elemző rendszer munkaállomás és katéteres elemző rendszer katéter - 2. rész Mikrolemez olvasó (spektrofotométer) - 3. rész Univerzális hűthető asztali centrifuga Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban és a jogszabályokban meghatározott feltételeknek megfelelő, érvényesnek minősített ajánlatokat - a legjobb ár-érték arányt megjelenítő szempontok alapján értékeli. Ajánlatkérő nem teszi lehetővé, hogy a szerződés teljesítése érdekében a nyertes ajánlattevő(k) gazdálkodó szervezetet (projekttársaságot) hozzon/hozzanak létre. A megajánlott termék(ek) adatainak pontos megadásával kapcsolatosan Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét a Közbeszerzési Döntőbizottság D.225/9/2009. számú határozatára: „A Döntőbizottság álláspontja szerint egy meghatározott műszaki elvárást tartalmazó ajánlatkérői beszerzési igénynél kizárt ann…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Katéteres elemző rendszer munkaállomás | 33141200 Catéteres | — |
| 2 | Mikrolemez olvasó (spektrofotomáter) | 33141200 Catéteres | — |
| 3 | Univerzális hűthető asztali centrifuga | 33141200 Catéteres | — |
Award criteria
- Quality — a katéteres elemző rendszer adatmegjelenítése integrálható műtői monitor interface-szel (igen-nem, előny az igen)
- Quality — steril katéter rendszerek elérhetők hozzá (igen-nem, előny az igen)
- Price — Nettó ajánlati ár
- Quality — a készülék szoftvere lehetőséget biztosít adatok importálására és exportálására (igen-nem, előny az igen)
- Quality — a készülék szoftvere nyílt licencű , térítésmentesen korlátlan számban telepíthető számítógépekre (igen-nem, előny az igen)
- Quality — A centrifuga rotorja szerszám nélkül cserélhető (ige-nem, előny az igen)
- Quality — A készülék memóriájában tárolható további programok száma (min. 0 db, max. 50 db, értékelés egyenes arányosítással: 0 db = 0 pont, 50 db és fölötte = 10 pont)
Official publications
- TED · 00540419-2024 · 9 September 2024
- OJS · 175/2024 · 9 September 2024