Κάλυψη αναγκών διαχείρισης πλημμύρας Daniel – Εργασίες αποκατάστασης βατότητας αγροτικών οδών και καθαρισμός αποστραγγιστικών αυλάκων και καναλιών στη Δ. Ε. Οιχαλίας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
- Published
- 4 July 2024
- Submission deadline
- 12 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €241,935
- Place of performance
- ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ, EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00397597-2024
- Reference
- 4c8362e3-cea1-427f-b29b-5467a2d22068
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50230000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos
Description
Κάλυψη αναγκών διαχείρισης πλημμύρας Daniel – Εργασίες αποκατάστασης βατότητας αγροτικών οδών και καθαρισμός αποστραγγιστικών αυλάκων και καναλιών στη Δ. Ε. Οιχαλίας
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη), για το σύνολο του προϋπολογισμού.
Official publications
- TED · 00397597-2024 · 4 July 2024
- OJS · 129/2024 · 4 July 2024