JAVNO NAROČILO ZA ZAGOTOVITEV PLATFORME ZA UPRAVLJANJE S PODATKI INTEGRIRANEGA MESTNEGA POTNIŠKEGA PROMETA IN SISTEMA PRODAJE TER NADZORA VOZOVNIC
Buyer: MESTNA OBČINA KRANJ
- Published
- 18 December 2024
- Submission deadline
- 7 January 2025, 12:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00777264-2024
- Reference
- e157e74e-ceb9-477c-9f55-ddd7bc6e5b45
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72210000Servicios de programación de paquetes de software
Description
Javno naročilo zajema vzpostavitev in zagotavljanje platforme za upravljanje s podatki integriranega mestnega potniškega prometa in sistema prodaje ter nadzora vozovnic, katere cilj bo vzpostaviti celovit sistem upravljanja s prodajo vozovnic za potrebe mestnega potniškega prometa in pa pridobivanja podatkov o gibanju mestnih avtobusov, ki bodo služili za optimizacijo linij mestnega prevoza, informiranju potnikov o lokacijah vozil in prihodov mestnih prevozov po posameznih linijah in pa obračunavanju koncesijskih dajatev koncesionarjem. Platforma se zagotavlja »kot storitev« in vključuje vzdrževanje in sistemske nadgradnje za obdobje 60 mesecev od njene vzpostavitve.
Award criteria
- Price — Najnižja skupna ponujena cena v EUR brez DDV za vzpostavitev platforme in njen najem – Postavka A
- Price — Najnižja skupna ponujena cena v EUR brez DDV za dodatne elemente v primeru razširitve sistema
- Quality — Rok vzpostavitve platforme
- Quality — Socialno merilo
Official publications
- TED · 00777264-2024 · 18 December 2024
- OJS · 246/2024 · 18 December 2024