JAVNO NAROČILO ZA POSTAVITEV SONČNIH ELEKTRARN NA STREHAH JAVNIH STAVB V LASTI MESTNE OBČINE NOVO MESTO
Buyer: MESTNA OBČINA NOVO MESTO
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 6 September 2024, 13:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00520748-2024
- Reference
- ce4ab7a4-3046-40fc-8b36-1f7ac4e6fd2a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09330000Energía solar
Description
Predmet javnega naročila je postavitev novih sončnih elektrarn na strehah javnih stavb.
Award criteria
- Price — SKUPNA PONUJENA CENA V EUR BREZ DDV
- Quality — PONUJEN SPLOŠNI GARANCIJSKI ROK ZA KAKOVOST VSEH IZVEDENIH DEL
Official publications
- TED · 00520748-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024