Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za nakup programske opreme in podaljšanje obstoječih licenc za centralni policijski informacijski sistem (CEPIS)
Buyer: MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE
- Published
- 25 June 2024
- Submission deadline
- 25 July 2024, 09:00
- Estimated value
- €401,639
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00375197-2024
- Reference
- 84fb4d9a-ad75-43c6-bf80-da75efdf9d45
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Nakup in dobava programske opreme in podaljšanje obstoječih licenc za centralni policijski informacijski sistem (CEPIS)
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00375197-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024