JAVNO NAROČILO ZA IZBIRO DOBAVITELJA ELEKTRIČNE ENERGIJE
Buyer: OBČINA LOGATEC
- Published
- 28 January 2025
- Estimated value
- €484,207
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00058004-2025
- Reference
- 6ae33336-1702-43b5-b202-a53fcb5803ad
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet javnega naročila je dobava električne energije za obdobje od 1. 1. 2025 do 31. 12. 2025 za vse naročnike, ki so vključeni v skupno javno naročilo. Izvajalec je dolžan poleg dobave električne energije odkupiti morebitni presežek električne energije iz sončnih elektrarn. Merilna mesta in seznam sončnih elektrarn so razvidna iz priloge Seznam merilnih mest.
Award criteria
- Price — Najnižja cena na enoto za vse objekte oz. naročnike skupaj
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| E 3, ENERGETIKA, EKOLOGIJA, EKONOMIJA, d.o.o. | €418,988 | — |
Official publications
- TED · 00058004-2025 · 28 January 2025
- OJS · 19/2025 · 28 January 2025