Javno naročilo za dobavo laboratorijskega materiala za obdobje 24 mesecev
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA TRBOVLJE
- Published
- 5 March 2024
- Submission deadline
- 5 April 2024, 10:00
- Place of performance
- SI035
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00133806-2024
- Reference
- cfc26901-4eec-4b76-8892-00ae5cc4f669
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33690000Medicamentos diversos
Description
Sukcesivna dobava laboratorijskega materiala za obdobje 24 mesecev. Predmet naročila je razdeljen na 36 sklopov.
Lots (36)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | KEMIKALIJE | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 2 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJIH ROCHE | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 3 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJIH SYSMEX | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 4 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJIH SIEMENS | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 5 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJU ARCHITECT i1000 SR | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 6 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJU HYDRASYS/SEBIA | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 7 | LABORATORIJSKI REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA GLUKOZNEM ANALIZATORJU BIOSEN C-LINE | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 8 | POTROŠNI MATERIAL ZA KRVNI ANALIZATOR I-STAT | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 9 | REAGENTI ZA APARAT RAL STAINER/AVTOMATSKA ENOTA ZA BARVANJE KRVNEGA RAZMAZA | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 10 | POTROŠNI MATERIAL ZA SISTEM ZA VODO ELGA | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | — |
| 11 | KONTROLNI MATERIAL BIO-RAD | 33696500 Reactivos de laboratorio | — |
| 12 | TESTI ZA DOLOČEVANJE SPECIFIČNIH PROTITELES IgE POLYCHECK | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 13 | TEST ZA DOLOČANJE OKULTNE KRVAVITVE V BLATU | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 14 | OBPOSTELJNI TEST ZA DOLOČANJE KRVNE SKUPINE | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 15 | HITRI IMUNOKROMATOGRAFSKI TEST ZA PREZGODNJI POROD IN RAZPOK MEHURJA PRI NOSEČNICAH | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 16 | TEST ZA UGOTAVLJANJE PRISOTNOSTI BAKTERIJ V URINU | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 17 | HITRI ENCIMSKI TEST ZA DOLOČEVANJE HELICOBACTER PYLORI | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 18 | HITRI TEST ZA DOLOČEVANJE STREPTOKOKA SKUPINE A IN B | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 19 | HITRI TEST ZA DOLOČEVANJE BENZODIAZEPINOV IN PREPOVEDANIH DROG V URINU | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 20 | EPRUVETE IN OSTALI PRIBOR ZA VENSKI ODVZEM KRVI | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 21 | EPRUVETE ZA VENSKI ODVZEM KRVI - SEDIMENTACIJA | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 22 | PREVEZA ZA VENSKI ODVZEM KRVI | 33140000 Material médico fungible | — |
| 23 | POTROŠNI MATERIAL ZA UPORABO NA ANALIZATORJU EXIAS E/1 150 OQC | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 24 | BRIZGE ZA PLINSKO ANALIZO ARTERIJSKE KRVI | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 25 | EPRUVETE ZA KAPILARNI ODVZEM KRVI | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 26 | EPRUVETE ZA KAPILARNI ODVZEM KRVI – BILIRUBIN | 33694000 Medios de diagnóstico | — |
| 27 | LANCETE ZA KAPILARNI ODVZEM KRVI | 33141900 Lancetas para la extracción de muestras de sangre | — |
| 28 | EPRUVETE PLASTIČNE Z ZAMAŠKI | 33192500 Tubos de ensayo | — |
| 29 | PIPETE PLASTIČNE | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | — |
| 30 | NASTAVKI ZA PIPETO BRAND | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | — |
Award criteria
- Price — Skladno z razpisno dokumentacijo
Official publications
- TED · 00133806-2024 · 5 March 2024
- OJS · 46/2024 · 5 March 2024