Javno naročilo storitev po odprtem postopku za zavarovanje helikopterjev, št. 430-347/2025
Buyer: MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE
- Published
- 23 October 2025
- Estimated value
- €629,300
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00699341-2025
- Reference
- acb48c0b-f519-48d2-a355-253cc62c73b0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Predmet javnega naročila je zavarovanje helikopterjev za obdobje od1.10.2025 od 0:00 ure do 30.9.2026 do 24.00 ure, ki vsebuje 2 sklopa.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zavarovanje odgovornosti 4 helikopterjev | 66510000 Servicios de seguros | €629,300 |
| 2 | Zavarovanje odgovornosti in kasko zavarovanje 3 helikopterjev AW169 | 66510000 Servicios de seguros | €629,300 |
Award criteria
- Price — skupne letne premije v EUR z DPZP za sklop
- Price — skupna letna premija v EUR z DPZP za sklop
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GENERALI zavarovalnica d.d. | €557,006 | — |
| GENERALI zavarovalnica d.d. | €18,879 | — |
Official publications
- TED · 00699341-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025