Javno naročilo storitev po odprtem postopku za servisiranje, validiranje, preventivno vzdrževanje in nadgradnjo programske opreme instrumentov AGILENT TECHNOLOGIES
Buyer: MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 9 April 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00166886-2024
- Reference
- d1bb92b0-0368-4957-9f14-0a27453f6f41
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50410000Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
Description
servisiranje, validiranje, preventivno vzdrževanje in nadgradnja programske opreme instrumentov AGILENT TECHNOLOGIES
Award criteria
- Price — Navedeno v 9. točki Navodila za izdelavo ponudbe predmetne razpisne dokumentacije.
Official publications
- TED · 00166886-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024