Javno naročilo storitev po odprtem postopku za rentgenske preglede poštnih pošiljk in izredno dostavo pregledanih poštnih pošiljk, naslovljenih na varovane osebe in državne organe
Buyer: MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 26 November 2025, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00712436-2025
- Reference
- 3fae641c-d896-4063-8baf-3cfea1221666
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64110000Servicios postales
Description
Predmet javnega naročila so rentgenski pregledi poštnih pošiljk in izredna dostava pregledanih poštnih pošiljk, naslovljenih na varovane osebe in državne organe (v nadaljevanju: storitve), in sicer: - rentgenski (v nadaljevanju: RTG) pregled poštnih pošiljk za celotno območje Republike Slovenije in - izredna dostava pregledanih poštnih pošiljk za celotno območje Republike Slovenije (na naslove varovanih oseb in državnih organov).
Award criteria
- Price — Cena - skupna okvirna štiriletna vrednost ponudbenega predračuna v EUR z DDV
Official publications
- TED · 00712436-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025