Jaunimo finansinio raštingumo ir sąmoningumo ugdymo kampanijos ir viešinimo paslaugų viešasis pirkimas ((seno CVP IS Nr. 723605)
Buyer: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Published
- 24 March 2025
- Estimated value
- €388,454
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00188179-2025
- Reference
- 3f42e841-4d34-40c8-ad10-30587060e67f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79416000Servicios de relaciones públicas
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-18 paskelbto pirkimo Nr. 723605 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price — pasiūlymo kaina
- Quality — Komunikacijos kampanijos konteksto suvokimas, Preliminarios komunikacijos koncepcijos aprašymas
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Publicum" | €139,564 | — |
Official publications
- TED · 00188179-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025
Other tenders from Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis pirkimas
- Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU modernizavimo ir…
- Kompiuterinės ir programinės įrangos viešasis pirkimas
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemio ( i.KON) rizikos analizės modulio plėtros paslaugų viešasis pirkimas
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…