Извършване при необходимост на обследване за енергийна ефективност и предписване на необходимите енергоспестяващи мерки (ЕСМ) в съответствие с нормативните и минимални изисквания за енергийна ефективност и изготвяне на технически паспорт в съответствие с изискванията, определени в глава трета на Наредба № 5 от 2006 г. за техническите паспорти на строежите за административни сгради на НАП
Buyer: НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА ПРИХОДИТЕ
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 9 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 100,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00515616-2025
- Reference
- a4870da0-6663-4ede-af77-f3315d3d0f58
- Official source
- Official source
CPV codes
- 70000000Servicios inmobiliarios
Description
Настоящата обществена поръчка включва: 1. Обследване за енергийна ефективност и изготвяне на валиден сертификат за енергийни характеристики на сграда в експлоатация, изготвени по реда на чл. 48 от ЗЕЕ; 2. Обследване за установяване на техническите характеристики на сграда, свързани с удовлетворяване на изискванията по чл. 169, ал. 1 и ал. 3 от ЗУТ и изготвяне на Технически паспорт в съответствие с изискванията, определени в глава трета на Наредба № 5 от 2006 г. за техническите паспорти на строежите.
Award criteria
- Quality — В комплексната оценка се изчислява, за всеки участник, както следва: Получава се по формулата СИ= (СИ min /СИ i)*40, където СИ min е минималния срок за изпълнение на поръчката, предложен от…
- Price — Изчислява се както следва: ЦП= (Цmin/Цi)*60, където Ц min е минималната предложена обща цена, в лева без ДДС съгласно Ценовите предложения на всички участници. Цi е предложената обща цена в лева…
Official publications
- TED · 00515616-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025