El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

„Извършване на услуги за секвениране“ по обособени позиции

Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ

Published
4 December 2025
Submission deadline
5 January 2026, 23:59
Estimated value
579,977 лв.
Place of performance
гр.Пловдив, BG421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00806616-2025
Reference
6945c711-c95a-490e-b26f-dcbf15ad84ff
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на обществената поръчка включва секвениране от следващо поколение (NGS) -пълно екзомно и таргетно секвениране по отделните обособени позиции. Тези гени са от значение за диагностицирането и/или лечението на различни солидни тумори съгласно насоките на Националната мрежа за борба с рака (NCCN) и медицинската литература. Анализът се извършва за да може да открие и четирите типа геномни аномалии (SNV, InDel, CNV и Fusion) и също така да генерира резултати (TMB, bTMB и MSI), които да могат да помогнат при насочване на имунотерапиите срещу рак. Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в следните 4 обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: Извършване на услуги за Пълно екзомно секвениране на геномна ДНК Обособена позиция № 2: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче Обособена позиция № 3: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на свободно клетъчна туморна ДНК изолирана от течна биопсия Обособена позиция № 4: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 300 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче Финансиране: Обществената поръчк…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Извършване на услуги за Пълно екзомно секвениране на геномна ДНК
гр.Пловдив, BG421
85148000 Servicios de análisis médicos 166,552 лв.
2 Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче
гр.Пловдив, BG421
85148000 Servicios de análisis médicos 155,036 лв.
3 Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на свободно клетъчна туморна ДНК изолирана от течна биопсия
гр.Пловдив, BG421
85148000 Servicios de análisis médicos 167,200 лв.
4 Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 300 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче
гр.Пловдив, BG421
85148000 Servicios de análisis médicos 91,189 лв.

Award criteria

Official publications