„Извършване на услуги за секвениране“ по обособени позиции
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
- Published
- 9 October 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 579,977 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00664652-2025
- Reference
- f8da0bce-6f3e-41da-89fd-01d7a3898fba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85148000Servicios de análisis médicos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в следните 4 обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: Извършване на услуги за Пълно екзомно секвениране на геномна ДНК Обособена позиция № 2: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче Обособена позиция № 3: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на свободно клетъчна туморна ДНК изолирана от течна биопсия Обособена позиция № 4: Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 300 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Извършване на услуги за Пълно екзомно секвениране на геномна ДНК | 85148000 Servicios de análisis médicos | 166,552 лв. |
| 2 | Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче | 85148000 Servicios de análisis médicos | 155,036 лв. |
| 3 | Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 450 гена на свободно клетъчна туморна ДНК изолирана от течна биопсия | 85148000 Servicios de análisis médicos | 167,200 лв. |
| 4 | Извършване на услуги за Таргетно секвениране на панел над 300 гена на туморна ДНК изолирана от парафиново блокче | 85148000 Servicios de análisis médicos | 91,189 лв. |
Award criteria
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
Official publications
- TED · 00664652-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025