Извършване на СМР за обект: „ гр. Бяла - Укрепване свлачище и брегоукрепване“ – I първи етап
Buyer: ОБЩИНА БЯЛА
- Published
- 17 April 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00227985-2024
- Reference
- 26ffa610-0b7d-4ea1-886a-1d5576b5f32a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Настоящата обществена поръчка се провежда в изпълнение на подписано на основание чл. 8 от Закона за обществените поръчки Споразумение № 20 - 211 от 16.11.2020 г. между Община Бяла и Областна администрация Варна за съвместно възлагане. Обществена поръчка е обявена във връзка с реализацията на проект „Укрепване свлачище и брегоукрепване в град Бяла, област Варна“. Проекта включва два етапа, първи етап –фаза: технически проект и втори етап – фаза: идеен проект. Проекта е актуализация на първи етап от обща укрепителна схема на обект: гр. Бяла - Укрепване свлачище и брегоукрепване по договор за възлагане на обществена поръчка между Министерството на регионалното развитие и благоустройството и „ГЕОЗАЩИТА“ ЕООД и включва участък от нос „Св. Атанас“ до т. ВК2 от оста на дамбата, което е предмет на настоящото възлагане. Първия етап включва три подетапа, които включват общо единадесет подобекта.Приетата укрепителна схема дава възможност за поетапно изпълнение на СМР и посочената в техническата спецификация последователност. Съгласно одобрения обхват на обекта и визата за проектиране, съоръженията и строителството от укрепителната схема - I етап са ситуирани само в имоти държавна и общинс…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ХИДРОСТРОЙ АД | 31,993,321 лв. | — |
Official publications
- TED · 00227985-2024 · 17 April 2024
- OJS · 76/2024 · 17 April 2024