„Извършване на пълно спасително археологическо проучване на новооткрит обект 9Б в отсечката от км 65+250 до км 65+400, в железопътен участък Оризово – Михайлово, землището на село Свобода, общ. Чирпан“ по проект „Рехабилитация на железопътната линия Пловдив – Бургас, Фаза 2“
Buyer: НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- Published
- 2 April 2024
- Estimated value
- 555,165 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00193481-2024
- Reference
- 6c745972-f04c-4a06-a136-8c7dd4bc2e24
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71351914Servicios arqueológicos
Description
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Извършване на пълно спасително археологическо проучване на новооткрит обект 9Б, в отсечката от км 65+250 до км 65+400, в железопътен участък Оризово – Михайлово, землището на село Свобода, общ. Чирпан“ по проект „Рехабилитация на железопътната линия Пловдив-Бургас, Фаза 2“. Предвидени за изпълнение са следните дейности: Извършване на пълно спасително археологическо проучване на новооткрит обект от км 65+250 до км 65+400, в железопътен участък Оризово – Михайлово, землището на село Свобода, общ. Чирпан, съгласно одобрен със заповед на министъра на културата Протокол № 33-00-346/17.07.2023 г. (Приложение № 1 към Техническата спецификация). Изпълнителят трябва да извърши пълно спасително археологическо проучване в обхвата на проект „Рехабилитация на железопътната линия Пловдив-Бургас, Фаза 2“, съгласно глава втора, раздел III от Наредба № Н–00–0001 от 14.02.2011 г. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| НАЦИОНАЛЕН АРХЕОЛОГИЧЕСКИ ИНСТИТУТ С МУЗЕЙ НА БАН | 555,165 лв. | — |
Official publications
- TED · 00193481-2024 · 2 April 2024
- OJS · 65/2024 · 2 April 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Хигиенизиране, поддържане и почистване на открити и закрити площи, стопанисвани от поделенията на ДП НКЖИ“
- „Застраховка Трудова злополука“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на жп гара Искър от км 7+700 до км 10+050 и довършителни дейности по модернизацията на железопътен участък Искър – Елин Пелин…
- Консултантска услуга по контрол, управление, оценка на съответствие, строителен надзор и изготвяне на технически паспорти за железопътен…
- Оценка на съответствието, упражняване на строителен надзор и управление на договори по проект „Развитие на железопътен възел Пловдив“
- „Извършване на спасително археологическо проучване на обекти, регистрирани при предварително археологическо издирване в трасето на…