„ИЗВЪРШВАНЕ НА ПЕРАЛНИ УСЛУГИ ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ „КАНЕВ“ АД“
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "КАНЕВ" АД
- Published
- 24 June 2024
- Place of performance
- BG323
- Lots
- 1
- Notice number
- 00371551-2024
- Reference
- aaacd7ec-8879-4613-aff8-cbed11b65290
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85112100Servicios relacionados con ropa de cama para hospitales
Description
Предметът на обществената поръчка е извършване на услуга: „Извършване на перални услуги за нуждите на УМБАЛ „Канев“ АД“, посредством събиране, пране, дезинфекция, сушене, гладене, опаковане и транспортиране на спално бельо, одеяла, опирационни чаршафи компреси, манти, пелени, както и доставка на оборотно постелъчно спално бельо, отговарящо на изискванията на РЗИ и Наредба № 12/16.11.2018 г. за здравните изисквания към обществените перални. Услугата, предмет на настоящата поръчка, е подробно описана в Приложение № 5 – Техническа спецификация на документацията за участие. Изпълнителят извършва услугата съгласно Приложение № 5 – Техническа спецификация на документацията за участие, със собствени материали и средства. Техническата спецификация е неразделна част от договора за обществена поръчка.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ЕВРОХИМ-ГРУП ООД | 1,008,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00371551-2024 · 24 June 2024
- OJS · 121/2024 · 24 June 2024
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "КАНЕВ" АД
- Доставка на специфичен и общоболничен медицински консуматив, консуматив за инвазивна кардиология, съдова хирургия и за неврохирургия и…
- „Доставка на системи за тазобедрено, колянно и раменно ендопротезиране за нуждите на клиника „Ортопедия и травматология“ на УМБАЛ „Канев“ АД
- „Доставка на остеосинтезни средства, коленни и тазобедрени ендопротези за нуждите на клиника „ортопедия и травматология“ на УМБАЛ „Канев“…
- Доставка на лекарствен продукт с международно непатентно наименование /INN/ Naloxone, включен в Списъка по чл.266а, ал.2 от Закона за…
- "Текущ ремонт на покриви на три броя сгради, собственост на УМБАЛ „Канев“ АД - гр.Русе"
- „ДОСТАВКА НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ, КОИТО СА ВКЛЮЧЕНИ В ПРИЛОЖЕНИЕ 2 НА ПЛС, ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ „КАНЕВ“ АД“ – Част III
- „Доставка на 1 брой фабрично нов лек автомобил за нуждите на УМБАЛ „Канев“ АД - гр. Русе“
- Доставка на медицински изделия за инвазивна кардиология, за съдова хирургия и за неврохирургия
- ДОСТАВКА НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ, КОИТО СА ВКЛЮЧЕНИ В ПРИЛОЖЕНИЕ 2 НА ПЛС, ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ „КАНЕВ“ АД
- Доставка на лабораторни реактиви и медицински консумативи за клинична, микробиологична лаборатория, патохистологична лаборатория и…