„Извършване на обследване за енергийна ефективност и предписване на необходимите енергоспестяващи мерки (ЕСМ) в съответствие с нормативните и минимални изисквания за енергийна ефективност, за административни сгради на НАП“, разделена в две обособени позиции
Buyer: НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА ПРИХОДИТЕ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 2 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 17,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00277017-2025
- Reference
- f19541ba-8cd0-4221-b8da-3b2feabbce4b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71324000Servicios de estudio de dimensiones
Description
НАСТОЯЩАТА ОБЩЕСТВЕНА ПОРЪЧКА ВКЛЮЧВА: 1. Обследване за енергийна ефективност и изготвяне на валиден сертификат за енергийни характеристики на сграда в експлоатация, изготвени по реда на чл. 48 от ЗЕЕ; 2. Изготвяне на обобщена КСС по окрупнени показатели за изпълнение на мерките предвидени в обследванията. За изготвянето на офертата, желаещите могат да извършат предварителен оглед на обектите, като установят връзка със следните представители на НАП: - За УЦ на НАП, гр. Банкя: В. Владкова, тел: (+359 2) 9977092 в работните дни, в рамките на работното време на УЦ на НАП гр. Банкя, в ден и час, предварително съгласуван с представителя на НАП; - За УЦ на НАП, к.к. Боровец: Д. Стоянов, тел: (+359 750) 32252 в работни дни, в рамките на работното време на УЦ на НАП к.к. Боровец, в ден и час, предварително съгласуван с представителя на НАП. Срокът за цялостно изпълнение на поръчката по всяка от обособените позиции е съгласно предложението от участника, определен за изпълнител, но не по-малко от 20 (двадесет) календарни дни и не повече от 90 (деветдесет) календарни дни, считано от датата следваща датата на сключване на договора по съответната обособена позиция. Условия и начин на пл…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Извършване на обследване за енергийна ефективност и предписване на необходимите ЕСМ за сграда - учебен център на НАП, с адрес: гр. Банкя, ул. Св.св. Кирил и Методий №31“ | 70000000 Servicios inmobiliarios | 9,500 лв. |
| 2 | „Извършване на обследване за енергийна ефективност и предписване на необходимите ЕСМ за сграда - учебен център на НАП, с адрес: к.к. Боровец № 127“ | 70000000 Servicios inmobiliarios | 7,500 лв. |
Award criteria
- Quality — Срок за изпълнение на поръчката (СИ), с максимална стойност 40 точки в комплексната оценка, която се изчислява, за всеки участник, както следва: Получава се по формулата СИ= (СИ min /СИ i)*40,…
- Price — Ценови показател (ЦП), с максимална стойност 60 точки в комплексната оценка. ЦП= (Цmin/Цi)*60, където Ц min е минималната предложена обща цена, в лева без ДДС съгласно Ценовите предложения на всички…
Official publications
- TED · 00277017-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025