Извънгаранционно техническо обслужване на компютърен томограф SOMATOM X-cite
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД
- Published
- 20 January 2025
- Submission deadline
- 17 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 29,167 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00036205-2025
- Reference
- d00bc617-2c6e-4dff-adbd-a1c6b5a93b32
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50400000Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
Description
Обект на обществената поръчка е услуга по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от Закона за обществените поръчки (ЗОП). Обществената поръчка е част от открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура“, разделена в три обособени позиции (ОП), както следва: ОП № 1 – Извънгаранционно техническо обслужване на компютърен томограф SOMAT X-cite. ОП № 2 - Извънгаранционно техническо обслужване на рентгенов апарат Ysio Max. ОП № 3 – Софтуер за постобработка на образни изследвания syngo.via L Server. Процедурата е обявена в РОП с УИН 00502-2024-0027. На основание чл. 110, ал. 1, т. 5 от ЗОП, процедурата за възлагане на обществената поръчка по Обособена позиция №1 „Извънгаранционно техническо обслужване на компютърен томограф SOMAT X-cite“ е прекратена с Решение за прекратяване № D40456261 от 06.01.2025 год., тъй като при откриването на обществената поръчка, по Обособена позиция №1 „Извънгаранционно техническо обслужване на компютърен томограф SOMAT X-cite“, е допусната техническа грешка при изписването на модела на сервизираната апаратура. Вместо „SOMATOM X-cite”, навсякъде в документацията на обществената поръчка е изпис…
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, определена съгласно критерия „най-ниска цена“.
Official publications
- TED · 00036205-2025 · 20 January 2025
- OJS · 13/2025 · 20 January 2025
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД
- Дейности по текущ ремонт на клиники и фоайе на шести етаж на основната сграда на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД
- Доставка на природен газ за отопляване на сградния фонд на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД, за период от 1 (една) година
- „СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБЩА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА В УМБАЛ „СВЕТА МАРИНА“ ЕАД ЗА ПЕРИОД ОТ 2 /ДВЕ/ ГОДИНИ /ЧАСТ ВТОРА - ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/
- „СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБЩА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА В УМБАЛ „СВЕТА МАРИНА“ ЕАД ЗА ПЕРИОД ОТ 2 /ДВЕ/ ГОДИНИ /ЧАСТ ВТОРА - ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/
- Доставка на радиофармацевтици за работа с позитронно-емисионен томограф (ПЕТ/КТ) за нуждите на УМБАЛ “Света Марина” ЕАД, за период от 1…
- „Сервизно обслужване на специализирана апаратура в УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД за период от 1 (една) година“ /ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/ - Роботизирана…
- „Абонаментно сервизно обслужване на специализирана медицинска апаратура на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД за период от 2 /две/ години – ВТОРО…
- „Сервизно обслужване на специализирана медицинска апаратура на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД, за период от 2 ( две) години“
- „Абонаментна поддръжка на програмни продукти, изграждащи болничната информационна система на УМБАЛ „Света Марина” ЕАД, с възможност за…
- Договор за доставка на лекарствени продукти, включени в списъка по чл. 266а, ал. 2 от ЗЛПХМ - лекарствени продукти с международно…