Izvajanje storitev varovanja
Buyer: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- Published
- 3 February 2025
- Submission deadline
- 3 March 2025, 10:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00072459-2025
- Reference
- eff7a97e-870b-49c6-88ee-9f54bb486690
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79710000Servicios de seguridad
Description
Izvajanje storitev varovanja po sklopih: 1. sklop: Lokacija Maribor (fizično on tehnično varovanje za obdobje 4. leta) 2. sklop: Lokacija Kranj (fizično varovanje za obdobje 4. leta) 3. sklop: Lokacija Nova Gorica (fizično varovanje predvidoma od 01.04.2025 do 31.12.2025)
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. sklop: Lokacija Maribor | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 2 | 2. sklop: Lokacija Kranj | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 3 | 3. sklop: Lokacija Nova Gorica | 79710000 Servicios de seguridad | — |
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba: - najnižja ponudbena cena - 90 točk
- Quality — Certifikat Družini prijazno podjetje
- Quality — ISO9001 Certifikat
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba: - cena - 90 točk
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba: - cena - 90 točk
- Quality — Veljaven certifikat Družini prijazno podjetje
- Quality — Veljaven certifikat Družini prijazno podjetje
- Quality — Veljaven ISO9001 certifikat
- Quality — Veljaven ISO9001 certifikat
Official publications
- TED · 00072459-2025 · 3 February 2025
- OJS · 23/2025 · 3 February 2025
Other tenders from NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
- Nabava nizko hrupnih laboratorijskih hladilnikov in zamrzovalnikov
- STANDARDI
- STANDARDI
- SKUPNO JAVNO NAROČILO JAVNO NAROČILO ZA ZAGOTAVLJANJE STORITEV FIKSNE IN MOBILNE TELEFONIJE TER PODATKOVNIH POVEZAV
- Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
- Oprema za analitiko ostankov pesticidov in drugih organskih spojin-ponovitev postopka
- Servisiranje laboratorijske opreme
- Dobava osebne varovalne opreme
- Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Maribor