IZVAJANJE PREVOZOV OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI LAŠKO
Buyer: OBČINA LAŠKO
- Published
- 2 September 2025
- Estimated value
- €3,000,000
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00572657-2025
- Reference
- f790ded2-08c8-4cb3-b637-43963fa3e071
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
IZVAJANJE PREVOZOV OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI LAŠKO. Javno naročilo je razdeljeno na 8 sklopov. Pogodbe bodo z izbranimi izvajalci prevozov sklenjene za obdobje enega šolskega leta, to je do 24. 6. 2026. Pogodbe se lahko podaljšajo še za obdobje naslednjih treh šolskih let (2026/27, 2027/28 in 2028/29).
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €193 |
| 2 | PŠ JURKLOŠTER | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €75 |
| 3 | OŠ ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €139 |
| 4 | MINIBUS 1 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €64 |
| 5 | MINIBUS 2 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €64 |
| 6 | AVTOBUSNI PREVOZ 1 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €80 |
| 7 | AVTOBUSNI PREVOZ 2 | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €80 |
| 8 | PREVOZ OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €54 |
Award criteria
- Price — Najnižja ponudbena cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €183,008 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €137,256 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €120,498 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €80,864 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €80,655 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €62,928 | — |
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €58,710 | — |
| PREVOZI OSEB FRANC GRAČNER S.P. | €56,240 | — |
Official publications
- TED · 00572657-2025 · 2 September 2025
- OJS · 167/2025 · 2 September 2025