„Изработване, отпечатване и доставка на информационни табели, табла и винили“ за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“
Buyer: Община Варна
- Published
- 8 April 2024
- Submission deadline
- 9 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 250,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00204245-2024
- Reference
- f85d27c2-214b-4f63-a690-32185eda2ef9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79810000Servicios de impresión
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Изработване, отпечатване и доставка на информационни табели, табла и винили“ за нуждите на Община Варна и второстепенните ѝ разпоредители“. Включва дизайн, предпечатна подготовка, отпечатване, допълнителни операции, опаковане и доставка до посочен от Възложителя адрес. Дизайнът на винилите, табелите и таблата включва графично и художествено оформление, снимков материал, създаване и обработка на текстове. Допълнителните операции са всички необходими като лепене, шиене, перфорация, опаковане и други за получаване на крайния продукт. Изпълнителят доставя винилите, табелите и таблата на адрес, посочен от Възложителя.
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта ще бъде определена въз основа на критерия за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл.70, ал.2, т.1 от ЗОП. Офертите ще бъдат класирани на база показателя…
Official publications
- TED · 00204245-2024 · 8 April 2024
- OJS · 69/2024 · 8 April 2024