Изработване на Подробен устройствен план по обособени позиции:
Buyer: ОБЩИНА ТРОЯН
- Published
- 22 August 2025
- Submission deadline
- 23 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 16,667 лв.
- Place of performance
- BG315
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00550469-2025
- Reference
- 2fa9b34a-8442-40f0-b66a-cdbca6618be2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71410000Servicios de urbanismo
Description
1.Обособена позиция №1: Проектантският колектив следва да предложи проект за Подробен устройствен план - план за регулация и застрояване за частично изменение на застроителния и регулационен план за обособяване на обществен паркинг в строителни квартали 306, 305 и 86, по регулационния план на гр.Троян, засягащ поземлени имоти: Част от 73198.505.117, попадащ в кв.306; 73198.505.124 за който е отреден УПИ IV – „За Съдебна палата“, кв.305; 73198.505.178 за който е отреден УПИ III – „За паркинг“, кв.305; 73198.505.236 за който е отреден УПИ Х – „За обществено обслужване“, кв.86; 73198.505.190 за който е отреден УПИ ХI – „За обществено обслужване“, кв.86; 73198.505.179 включен в УПИ III – „За жилищно строителство и обществено обслужване“, кв.86; Нереализирана улица с ОТ 1191-662-663-664 Проектът да се изработи след пълно геодезическо заснемане от екип на проектанта на основните параметри на описаните имоти, имащи отношение към проекта. За поземлени имоти с идентификатори 73198.505.124, 73198.505.178 и частта от 73198.505.117, попадаща между тях да се обособи УПИ УПИ I – „За паркинг“ в строителен квартал 305. За поземлен имот с идентификатор 73198.505.236 да се обособи УПИ УПИ Х – „За п…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция №1: Проект за подробен устройствен план – план за регулация и застрояване за частично изменение на застроителния и регулационен план за обособяване на обществен паркинг в строителни квартали 306, 305 и 86, по регулационния план на гр.Троян, Община Троян; | 71410000 Servicios de urbanismo | 10,417 лв. |
| 2 | Обособена позиция №2: Проект за подробен устройствен план – план за регулация и застрояване за частично изменение на застроителния и регулационен план за обособяване на площад „Христо Ботев“ с прилежаща инфраструктура по регулационния план на с.Дебнево, Община Троян; | 71410000 Servicios de urbanismo | 6,250 лв. |
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската…
Official publications
- TED · 00550469-2025 · 22 August 2025
- OJS · 160/2025 · 22 August 2025