„Изработване на горскостопански план за горските територии – собственост на Община Самоков в териториалния обхват на ТП „ДГС Самоков” и изработване на горскостопански карти и план за дейностите по опазване на горските територии от пожари, с площ - 9080,30 ха.”
Buyer: ОБЩИНА САМОКОВ
- Published
- 21 March 2024
- Submission deadline
- 22 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 90,803 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00171590-2024
- Reference
- dcee85f9-a0f0-4f5c-9381-06b1979aeeb7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77230000Servicios relacionados con la silvicultura
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е изработване на горскостопански план за горските територии – собственост на Община Самоков в териториалния обхват на ТП „ДГС Самоков” и изработване на горскостопански карти и план за дейностите по опазване на горските територии от пожари, с площ - 9080,30 ха., съгласно изискванията на Техническата спецификация (Приложение №1), което е неразделна част от настоящата Документация.
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00171590-2024 · 21 March 2024
- OJS · 58/2024 · 21 March 2024