Изпълнение на финансов инструмент „Микрофинансиране за предприемачество на студенти и докторанти”, финансиран със средства по Програма „Образование“ 2021-2027“
Buyer: Фонд мениджър на финансови инструменти в България ЕАД
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 3 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 516,200 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00455982-2025
- Reference
- 96f2d284-705e-45ad-858b-0212e677ea1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66113000Servicios de concesión de crédito
Description
Целта на настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка е да бъдат избрани Финансови посредници за изпълнение на Финансов инструмент „Микрофинансиране за предприемачество на студенти и докторанти”, финансиран със средства по Програма „Образование“ 2021-2027 (ПО). Финансовият инструмент е структуриран под формата на Финансиране със споделен риск, при което се споделя риска от загуба на Финансовите посредници пропорционално и до размера на дължимата главница, осигурена със Средства по Програмата в съответния договор с Крайни получатели. Целта на Финансовия инструмент е да осигури по-лесен достъп до финансиране за целевата група Крайни получатели (стартиращи предприятия на студенти и докторанти с възможност за участие на преподаватели във Висши училища) за стартиране на бизнес или друг вид предприемачески инициативи при облекчени условия.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Изпълнение на финансов инструмент „Микрофинансиране за предприемачество на студенти и докторанти”, финансиран със средства по Програма „Образование“ 2021-2027“ с финансов ресурс 3 190 480 лева | 66113000 Servicios de concesión de crédito | 208,723 лв. |
| 2 | Изпълнение на финансов инструмент „Микрофинансиране за предприемачество на студенти и докторанти”, финансиран със средства по Програма „Образование“ 2021-2027“ с финансов ресурс 4 700 000 лева | 66113000 Servicios de concesión de crédito | 307,477 лв. |
Award criteria
- Price — Оценката на Участник (n) по този показател се изчислява по следната формула: ФО(n) = ТУ(n) х 20 Където: n: е поредният номер на Участника; 20 е максималният брой точки по показател Финансова…
- Quality — Оценката на Участник (n) по този показател се изчислява по следната формула: ТО(n) = ГП(n) + ПС(n) + ПЦ(n) + СУ(n) + ПЗ(n) + ДД(n) Където: n: е поредният номер на Участника; 80 е максималният брой…
Official publications
- TED · 00455982-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025
Other tenders from Фонд мениджър на финансови инструменти в България ЕАД
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- Изпълнение на финансов инструмент „Финансиране в селските райони“, финансиран със средствата по „Програма за развитие на селските райони…
- Изпълнение на финансов инструмент за микрокредитиране със споделен риск, финансиран със средства по Оперативна програма "Развитие на…
- „Изпълнение на финансов инструмент Фонд за градско развитие, финансиран със средства от Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020, с…
- Изпълнение на финансов инструмент "Фонд за градско развитие", финансиран със средства по Оперативна програма "Региони в растеж" 2014-2020 -…
- Изпълнение на финансов инструмент "Фонд за градско развитие", финансиран със средства по Оперативна програма "Региони в растеж" 2014-2020 -…