„Изграждане на ул. “Палма”, град Перник“
Buyer: ОБЩИНА ПЕРНИК
- Published
- 12 August 2024
- Submission deadline
- 12 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 2,012,917 лв.
- Place of performance
- Перник, BG414
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00484602-2024
- Reference
- 0ccce1bf-174f-464c-9af1-f9890ff87c4e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45233252Trabajos de pavimentación de calles
Description
Предмет на настоящата поръчка е „Изграждане на ул. “Палма”, град Перник“. Проектни части – „ВиК“ и „Канализация“ не са предмет на настоящата обществена поръчка и няма да се изпълняват по настоящата обществена поръчка. Общи положения: Одобреният технически проект, предмет на обществената поръчка е изготвен въз основа на изходяща информация, предоставена от Община Перник. Предмет на обществената поръчка е проекта за изграждането на пътната част с нейното отводняване, както и електро частта по участък от ул. “Палма" с дължина около 850м., гр. Перник, Община Перник. Основна цел на поръчката: Изпълнение на предвидените дейности, съгласно технически проект за обект: ИЗГРАЖДАНЕ НА УЛ. “ПАЛМА”, ГРАД ПЕРНИК. Основната цел на проекта е да се реши доизграждането на ул. „Палма“ с асфалтобетонова настилка и тротоари в участък с приблизителна дължина от 850м., подмяна на съществуващите бетонови бордюри с нови и изграждане на нова тротоарна настилка от бетонови плочи 40/40/5см включително и тактилни ивици. С изграждането на горецитираната улица ще се възстановят и подобрят транспортно-експлоатационните качества и носимоспособността на настилката, с оглед осигуряване условия за безопасност на …
Award criteria
- Quality — Базови изисквания на Възложителя -Когато подходът отговаря на базовите изисквания на Възложителя заложени в Раздел VI, т. 6.2. от документацията на обществената поръчка, участникът получава 5 точки.…
- Price — Показателят „Ценово предложение” (ЦП). До оценка по този показател се допускат само оферти, които съответстват на условията за изпълнение на обществената поръчка. Максимален брой точки по…
Official publications
- TED · 00484602-2024 · 12 August 2024
- OJS · 156/2024 · 12 August 2024