”ИЗГРАЖДАНЕ НА ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЛЕСОПАРК "СВЕТА МАРИНА", ПИ С ИДЕНТИФИКАТОРИ 67800.36.68, 67800.36.480, 67800.36.479, 67800.36.488, 67800.36.529 И 67800.36.540 ПО КАДАСТРАЛНАТА КАРТА И КАДАСТРАЛНИ РЕГИСТРИ НА ГР. СОЗОПОЛ -ЕТАП I“
Buyer: ОБЩИНА СОЗОПОЛ
- Published
- 28 August 2026
- Place of performance
- BG341
- Lots
- 1
- Notice number
- 00596078-2026
- Reference
- 306b63fc-f328-424b-b38c-7faab33b9b63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45212100Trabajos de construcción de instalaciones de ocio
Description
Предметът на настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка е избор на Изпълнител, който ще сключи договор за изпълнение на първи етап част на обект: ”Изграждане на продължение на лесопарк "Света Марина", ПИ с идентификатори 67800.36.68, 67800.36.480, 67800.36.479, 67800.36.488, 67800.36.529 и 67800.36.540 по кадастралната карта и кадастрални регистри /КККР/ на гр. Созопол, з-ще на гр. Созопол съответстващи на УПИ XIV-36.68,36.480,36.488, XV-36.479,36.497,36.498, XVI-36.499,36.478,36.481 и XVII-36.27. Във връзка с изменение на Подробен устройствен план на Община Созопол е издадено удостоверение № 12-00-468 от 25.1.2025 г. с описание на променените идентификатори на имоти описани в техническия проект, създадените елементи на техническата инфраструктура и нови обекти в тях. Община Созопол има инвестиционна инициатива да изграждане на нови общински обекти, свързани със социално икономическото развитие на общността и с предназначение за трайно задоволяване на обществени потребности от местно значение. В тази връзка искаме да реализираме общински парк като продължение на съществуващия лесопарк „Света Марина“ с цел създаване на зелена зона с разнообразни функции, насърчаващи…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Алфа Пи Форест ООД | €242,864 | — |
Official publications
- TED · 00596078-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026