Изграждане на приют за безстопанствени кучета, находящ се в ПИ с идентификатор 02508.55.69 по действащия план на град Балчик, община Балчик, област Добрич“ – етап I
Buyer: ОБЩИНА БАЛЧИК
- Published
- 3 November 2025
- Submission deadline
- 3 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 413,000 лв.
- Place of performance
- BG332
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00726921-2025
- Reference
- 93e48b84-bd46-4a94-aa58-3eb535c7510e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
В изпълнение на възлагането по настоящата обществена поръчка, определеният Изпълнител, следва да извърши изпълнение на строително-монтажни работи, включващи комплекс от планирани и икономически ефективни дейности за „Изграждане на приют за безстопанствени кучета, находящ се в ПИ с идентификатор 02508.55.69 по действащия план на град Балчик, община Балчик, област Добрич“ – етап I“ Пълна информация относно предмета на поръчката, технически характеристики на обекта, подробно описание на предвидените за изпълнение видове строително- монтажни работи и техния начин на изпълнение се съдържат в техническата спецификация и инвестиционния проект – приложения към и неразделна част от настоящата документация.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерий за възлагане – "най-ниска цена", съгласно чл.70, ал.2, т.1 от ЗОП. На първо място се класира…
Official publications
- TED · 00726921-2025 · 3 November 2025
- OJS · 211/2025 · 3 November 2025